Special Olympics Skolen

Trenere

Jan Olav Sørlie

Lagleder Special Olympics Skolen
 913 43 244
 jos@solstein.no


Treningstider

mandag 17:00-18:00

Storhall Karmøy
Les mer om Special Olympics Skolen. Du finner mer info i menyen under Paraidrett.


Til siden for Special Olympics Skolen

Superlaget

Trenere

Elling Allendes

Trener Superlaget
 922 67 762
 ellinghallendes@hotmail.com


Jan Olav Sørlie

Lagleder Superlaget
 913 43 244
 jos@solstein.no


Treningstider

mandag 18:00-19:30

Storhall Karmøy


Til siden for Superlaget

Gutter 1.-2. klasse

Trenere

John Kvinnesland

Trener Gutter 1.-2. klasse
 92 89 79 42
 johnak85@hotmail.com


Treningstider

onsdag 16:50-18:00

Stangalandshallen


Til siden for Gutter 1.-2. klasse

Gutter 3.-4. klasse

Trenere

Atle Lura

Trener Gutter 3.-4. klasse
 480 47 086
 alura@live.no


Treningstider

onsdag 16:45-18:15

Stangalandshallen


Til siden for Gutter 3.-4. klasse

Jenter 1.-4. klasse

Trenere

Lydia Meistad

Trener Jenter 1.-4. klasse
 922 49 951
 lydia.meistad@icloud.com


Sina Evita Drivenes

Trener Jenter 1.-4. klasse
 924 40 682
 


Solveig Håland Bøhn

Lagleder Jenter 1.-4. klasse
 92 85 95 27
 solveighal79@gmail.com


Treningstider

mandag 17:00-18:00

Stangalandshallen


Til siden for Jenter 1.-4. klasse

Ungdom 11

Trenere

Leif Olav Tangjerd Hagen

Trener Ungdom 11
 469 59 694
 leifinr14@gmail.com


Kurt Seland

Trener Ungdom 11
 414 19 065
 hoffnarren@gmail.com


Treningstider

mandag 18:00-19:00

Stangalandshallen


onsdag 16:45-18:00

Stangalandshallen


Til siden for Ungdom 11

Ungdom 13

Trenere

Vidar Jøssang

Trener Ungdom 13
 944 87 787
 vidar@joesang.com


Sebastian Siiri

Trener Ungdom 13
 413 49 635
 


Treningstider

tirsdag 19:00-20:00

Stangalandshallen


torsdag 19:00-20:00

Stangalandshallen


Til siden for Ungdom 13

Ungdom 15

Trenere

Øyvind Østebrød

Trener Ungdom 15
 924 06 118
 ooestebr@online.no


Kjetil Vold

Trener Ungdom 15
 958 65 385
 kjevold@gmail.com


Treningstider

torsdag 20:00-21:30

Stangalandshallen


Til siden for Ungdom 15

Jenter/Ungdom/Damer

Trenere

Aud-Elin Haug

Trener Jenter/Ungdom/Damer
 481 15 100
 delin@haugnett.no


Treningstider

mandag 20:00-21:30

Stangalandshallen


onsdag 18:30-20:00

Stangalandshallen


Til siden for Jenter/Ungdom/Damer

Gutter/Senior

Trenere

Ørjan Ingebrigtsen

Trener Gutter/Senior
 920 19 143
 orjan.ingebrigtsen@haugnett.no


Treningstider

tirsdag 20:00-21:30

Stangalandshallen
Fra 16r -


Til siden for Gutter/Senior

Mosjon Herrer

Trenere

Fredrik Heggelund Jackson

Trener Mosjon Herrer
 975 21 931
 fredrik.jackson@gmail.com


Treningstider

onsdag 20:00-21:30

Stangalandshallen
Invitasjonslink til Spond gruppe (kopier og lim inn i nettleser): https://group.spond.com/FASCG


Til siden for Mosjon Herrer

Special Olympics Skolen

Trenere

Jan Olav Sørlie

Lagleder Special Olympics Skolen
 913 43 244
 jos@solstein.no


Treningstider

mandag 17:00-18:00

Storhall Karmøy
Les mer om Special Olympics Skolen. Du finner mer info i menyen under Paraidrett.


Til siden for Special Olympics Skolen

Superlaget

Trenere

Elling Allendes

Trener Superlaget
 922 67 762
 ellinghallendes@hotmail.com


Jan Olav Sørlie

Lagleder Superlaget
 913 43 244
 jos@solstein.no


Treningstider

mandag 18:00-19:30

Storhall Karmøy


Til siden for Superlaget

Gutter 1.-2. klasse

Trenere

John Kvinnesland

Trener Gutter 1.-2. klasse
 92 89 79 42
 johnak85@hotmail.com


Treningstider

onsdag 16:50-18:00

Stangalandshallen


Til siden for Gutter 1.-2. klasse

Gutter 3.-4. klasse

Trenere

Atle Lura

Trener Gutter 3.-4. klasse
 480 47 086
 alura@live.no


Treningstider

onsdag 16:45-18:15

Stangalandshallen


Til siden for Gutter 3.-4. klasse

Jenter 1.-4. klasse

Trenere

Lydia Meistad

Trener Jenter 1.-4. klasse
 922 49 951
 lydia.meistad@icloud.com


Sina Evita Drivenes

Trener Jenter 1.-4. klasse
 924 40 682
 


Solveig Håland Bøhn

Lagleder Jenter 1.-4. klasse
 92 85 95 27
 solveighal79@gmail.com


Treningstider

mandag 17:00-18:00

Stangalandshallen


Til siden for Jenter 1.-4. klasse

Ungdom 11

Trenere

Leif Olav Tangjerd Hagen

Trener Ungdom 11
 469 59 694
 leifinr14@gmail.com


Kurt Seland

Trener Ungdom 11
 414 19 065
 hoffnarren@gmail.com


Treningstider

mandag 18:00-19:00

Stangalandshallen


onsdag 16:45-18:00

Stangalandshallen


Til siden for Ungdom 11

Ungdom 13

Trenere

Vidar Jøssang

Trener Ungdom 13
 944 87 787
 vidar@joesang.com


Sebastian Siiri

Trener Ungdom 13
 413 49 635
 


Treningstider

tirsdag 19:00-20:00

Stangalandshallen


torsdag 19:00-20:00

Stangalandshallen


Til siden for Ungdom 13

Ungdom 15

Trenere

Øyvind Østebrød

Trener Ungdom 15
 924 06 118
 ooestebr@online.no


Kjetil Vold

Trener Ungdom 15
 958 65 385
 kjevold@gmail.com


Treningstider

torsdag 20:00-21:30

Stangalandshallen


Til siden for Ungdom 15

Jenter/Ungdom/Damer

Trenere

Aud-Elin Haug

Trener Jenter/Ungdom/Damer
 481 15 100
 delin@haugnett.no


Treningstider

mandag 20:00-21:30

Stangalandshallen


onsdag 18:30-20:00

Stangalandshallen


Til siden for Jenter/Ungdom/Damer

Gutter/Senior

Trenere

Ørjan Ingebrigtsen

Trener Gutter/Senior
 920 19 143
 orjan.ingebrigtsen@haugnett.no


Treningstider

tirsdag 20:00-21:30

Stangalandshallen
Fra 16r -


Til siden for Gutter/Senior

Mosjon Herrer

Trenere

Fredrik Heggelund Jackson

Trener Mosjon Herrer
 975 21 931
 fredrik.jackson@gmail.com


Treningstider

onsdag 20:00-21:30

Stangalandshallen
Invitasjonslink til Spond gruppe (kopier og lim inn i nettleser): https://group.spond.com/FASCG


Til siden for Mosjon Herrer